X

قیمت انواع تاور کرین

۰۹۱۲۶۵۰۶۷۸۲ مدیر فنی (سرکار خانم مهتابی)
قیمت انواع تاور کرین
تاور کرین دارای مدل های مختلفی است که هر کدام ظرفیت و قابلیت های متفاوتی دارند که نسبت به این موارد قیمت تاور کرین مشخص میشود.در این مقاله با قیمت انواع مدل های تاور کرین آشنا خواهید شد و آگاه میشوید که برای خرید چگونه قیمت را کاهش دهید
ونوس کرین
ونوس کرین

به طور خلاصه تاور کرین یکی از ماشین آلات ساختمانی میباشد که کارفرمایان و مهندسان برای انجام راحت تر و سریع تر کار ها این دستگاه را خرید یا اجاره میکنند.

برای خرید و اجاره این دستگاه نکته ای که بسیار مهم است قیمت تاور کرین است که در این مطلب به طور کامل با این موضوع آشنا میشوید.

 

تاور کرین (جرثقیل ساختمانی) چیست؟

قیمت اجاره تاور کرین

انواع تاور کرین یا همان جرثقیل برجی یکی از دستگاه های کاربردی در زمینه سازی، پل سازی و غیره ، مورد استفاده قرار می گیرد.

این دستگاه به دلیل قابلیت هایی که دارد مثلا میتواند در هر ارتفاعی و شعاعی جابجا شود ، در صنایع مختلف کاربرد دارد که از مهم ترین آنها میتوان به پروژه های عمرانی بزرگ و ساختمان و برج ها بزرگ اشاره کرد.

این وسیله بعد از نصب شدن ثابت میماند و میتواند ابزار آلات و موارد دیگری مانند آهن آلات ساختمانی، بتن و سایر قطعات سنگین را در ارتفاعات و شعاع های مختلف جابجا کند.

از دیگر ویژگی ها و قابلیت های تاور کرین ها میتوان به قدرت باربرداری، قدرت مانور بار به جلو و عقب (شاریوت)، قدرت مانور گردشی، قدرت حرکت کلی دستگاه و قدرت ارتفاع گیری اشاره کرد.

 

انواع مدل های تاور کرین از نظر ظرفیت

انواع ظرفیت تاور کرین

 1. تاور کرین 3 تن
 2. تاور کرین 4 تن
 3. تاور کرین 6 تن
 4. تاور کرین 8 تن
 5. تاور کرین 10 تن
 6. تاور کرین 12 تن
 7. تاور کرین 16 تن
 8. تاور کرین 20 تن
 9. تاور کرین 25 تن

 

اجاره ، خرید و فروش تاور کرین

قیمت تاور کرین

تاور کرین ها امروزه به یکی از رایج ترین و پر استفاده ترین دستگاه ها در ساخت و ساز ها تبدیل شده اند.

در گذشته برای جابجایی مصالح و تجهیزات از نیرو های انسانی استفاده میکردند اما امروزه پیشرفت علم و تکنولوژی باعث شده تا به جای انسان ، از این دستگاه پیشرفته استفاده شود که باعث به صرفه تر شدن هزینه و زمان هم شده است.

به طور کلی این تاور ها را میتوان به 3 دسته ثابت و متحرک و بالا رونده تقسیم کرد که هرکدام برای نیاز های خاصی هستند و هرکدام دارای مزایا و معایب و ویژگی های منحصر به فردی هستند که کارفرمایان نسبت به شرایط و نیاز خود ، مورد مد نظر را خریداری یا اجاره میکنند.

امروزه تاور کرین ها، در برندها و انواع مختلف مانند تاور کرین پتن، تاور کرین یانگ مائو، تاور کرین زوم لاین، تاور کرین لیبهر، تاور کرین ریموندی، تاور کرین ریچیر، تاور کرین پینر و تاور کرین کومانتر و غیره اشاره کرد.

کارفرمایانی که دارای تعداد پروژه های زیاد با مدت زمان زیاد دارند معمولا مدل و ظرفیت مورد نیاز خود را خریداری میکنند زیرا اجاره تاور برای این افراد به صرفه نیست.

اما کارفرمایانی که دارای یک یا دو پروژه کوتاه مدت هستند بهتر است از خدمات اجاره تاورکرین استفاده کنند زیرا خرید تاور کرین برای این افراد اصلا به صرفه نیست.

 

قیمت تاور کرین

قیمت تاورکرین

معمولا افرادی که این مقاله های تخصصی را میخوانند ، شاخه ای رشته یا شغلشان در این زمینه است و حتما میدانند که این دستگاه ها چقدر با ارزش و کاربردی و همچنین چقدر گران قیمت هستند و اختلاف قیمت در مدل های مختلف جرثقیل های ساختمانی چقدر بالا است.

مثلا قیمت خرید یک تاور کرین کوچک از 300 میلیون تومان شروع میشود و امکان دارد تا حد میلیارد تومن هم برسد.

علاوه بر این قیمت اجاره تاور کرین هم به همین صورت قیمت های بالایی دارد و به همین علت کارفرمایان قبل از هر اقدامی درباره این قیمت ها پرس و جو میکنند و بعد از محاسبات شرایط خود اقدام به خرید یا اجاره اینگونه دستگاه ها میکنند.

ما به عنوان یک شرکت شناخته شده با بیش از 20 سال تجربه درخشان در این زمینه هم این دستگاه ها را با قیمت های مناسب اجاره میدهیم و هم به فروش میرسانیم تا هم مشتریان از ما راضی باشند و هم بتوانیم به آبادانی کشور کمک کنیم.

علاوه بر این مورد ، لازم به ذکر است که بگوییم ما تمامی قطعات تاور کرین را هم برای نصب و تعمیر و تعویض برای همگان تامین میکنیم.

 

عوامل موثر روی قیمت

قیمت خرید تاور کرین

مواردی هستند که باعث افزایش قیمت این مدل وسیله ها میشوند که در ادامه با آنها آشنا میشوید.

دستکاری مدل های مشابه

افراد و شرکت هایی هستند که با دستکاری و ارتقا سیستم مدل های قدیمی ، آنها را به روز میکنند و قیمت آنها نیز بالا میرود.

حمل و نقل دستگاه

جابجای و انتقال دستگاه از مواردی است که اگر توسط شرکتی که ازش خریداری یا اجاره کرده اید انجام شود باعث افزایش قیمت میشود اما مورد اطمینان تر است.

نصب و راه اندازه و بیمه تاور

خدمات نصب و راه اندازی و همچنین بیمه شدن دستگاه موارد موثر بر افزایش قیمت هستند.

فرسودگی و اصطحلاک

فرسودگی و اصطحلاک نشان دهنده قدیمی بودن دستگاه است.اگر سال تولید دستگاه خیلی گذشته باشد که قیمت آن کم است اما اصطحلاک زیادی دارد اما اگر نو و صفر باشد قیمت آن بیشتر است ولی سالم و بدون اصطحلاک است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت ها جدید با ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • عباسی
  سلام تاور ۲۵تن میخواهم۰۹۳۳۱۷۸۶۸۳۴
  • مدیر سایت

   سلام

   تا 24 ساعت آینده همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت اما در غیر این صورت با شما با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کنید.

تماس بگیرید