X

حمل و جابجایی تاور کرین

۰۹۱۲۶۵۰۶۷۸۲ مدیر فنی (سرکار خانم مهتابی)
حمل و نقل تاور کرین
تاور کرین یکی از ماشین آلات ساختمانی است که حمل و جابجایی انواع تاور کرین بسیار حساس است و روش های متفاوتی دارد که شرکت ونوس کرین این خدمات را تضمینی و همراه با بیمه نامه رسمی انام میدهد
ونوس کرین
ونوس کرین

حتما در محل زندگیتان پروژه های ساختمانی بزرگ و برج ها عظیمی را دیده اید و احتمالا برایتان سوال شده است که چگونه تجهیزات را به ارتفاعات بالا میبرند و ساختمان را در ارتفاعات بالا میسازند.

یا شاید اگر جرثقیل های ساختمانی یا همان تاور کرین را بشناسید ، شاید برایتان سوال باشد که چگونه این دستگاه بسیار بزرگ و سنگین را حمل و جابجا میکنند.

تاور کرین یکی از ماشین آلات ساخمانی است که برای جابجایی وسایل در ارتفاعات و شعاع های مختلف برای پروژه های عمرانی استفاده میشود که انتقال این دستگاه امریست تخصصی و نیازمند تجربه و وسایل نقلیه مجهز.

در این مقاله با حمل و جابجایی انواع تاور کرین آشنا میشوید و میتوانید این خدمات را از شرکت ونوس کرین درخواست کنید.

 

تاور کرین چیست؟

انتقال تاور کرین

تاور کرین یا همان جرثقیل برجی و ساختمانی یکی از تجهیزات و وسایل کاربردی و مهم برای پروژه های بزرگ عمرانی و ساخت و ساز در ارتفاعات بالا میباشد که بدون وجود این دستگاه ، این نوع ساخت و ساز تقریبا غیر ممکن میباشد.

این دستگاه ها دارای انواع مدل های مختلفی هستند که هر کارفرمایی نسبت به شرایط و نیاز ها مدل مورد نظرش را خریداری یا اجاره میکند که میتواند وسایل مورد نیاز را از زمین به هر ارتفاع و شعاعی انتقال دهد.

تاور کرین دارای دو دسته اصلی میباشد که نوع اول خود نصب شونده است و معمولا دارای سیستم درایور مجزا هستند و عمل جابجایی را تا مقصد و همچنین جابجایی مقطعی در پروژه را به کمک پیشرانه عمدتا ژنراتوری خود انجام می دهند.

و نوع دوم کمک نصب شونده است که پرکاربرد ترین نوع این دستگاه است و کار نصب و جابجایی آن به کمک ابزارات فنی چون جرثقیل های مخصوص و کشنده ای مجاز و تریلرهای مخصوص آن انجام می شود.

 

حمل و نقل تاور کرین

جابجایی تاور کرین

تاور کرین دارای سه قسمت اصلی است که :

  1. قسمت مرکزی که ما به آن پایه میگوییم.
  2. قسمت بازو که وظیفه حمل بار را بر عهده دارد.
  3. قسمت پشت تاور کرین که بلوک‌های بتنی داخل آن قرار می‌گیرد تا وزن عقب و جلوی تاور را متعادل کند.

ابعاد و وزن هر قسمت از این وسیله با سایر قسمت ها متفاوت است و بنابر این نحوه حمل و نقل آن هم با سایر قسمت ها فرق دارد و به همین علت پیشنهاد میکنیم این کار را به شرکت های معتبر که به صورت تخصصی در این زمینه کار میکنند بسپارید.

به دلیل اینکه این دستگاه بسیار بزرگ و سنگین است ، برای حمل و نقل آن معمولا از تریلی و در بعضی مواقع از تریلی های کمرشکن استفاه میشود.

تاورکرین بر اساس توان آنها برای بالا بردن اجسام وزنه های سیمانی سنگینی نیز دارند . این وزنه ها به دلیل وزن زیاد معمولا با کمرشکن جابجا میشوند اما در برخی موارد برای حمل آنها از تریلی کفی نیز استفاده میشود.

علاوه بر این اگر قطعات و قسمت های تاورکرین به راحتی و بدون مشکل جدا شوند ، همراه با وسیله نقلیه دیگری حمل میشوند و اسکلت و قسمت های اصلی دستگاه با وسیله دیگری تا به این ترتیب ایمنی و امنیت بیشتری برقرار شود.

تاور کرین از دستگاه های ارزشمند و گرانقیمت است و به همین علت ما در شرکت ونوس کرین بیش از 10 سال است که این خدمات را به صورت کاملا ایمنی و با دقت همراه با قیمت مناسب برای تمامی مشتریان ارائه میدهیم.

 

جابجایی و انتقال تاور کرین

جابجایی جرثقیل برجی

تاور کرین یا همان جرثقیل برجی یک دستگاه بسیار بزرگ است که از قطعات کوچکتر تشکیل شده که برای جابجایی و انتقال هم ، قطعات دستگاه از هم جدا میشوند تا راحتتر و ایمن تر کار انتقال انجام شود.

برای این کار از کامیون و تریلی های 10 چرخ یا 12 چرخ استفاده میشود که دارای قدرت حمل بسیار زیادی هستند و به راحتی میتوانند قطعات تاور کرین مانند سکشن های ارتفاعی ، فلش و کن فلش تاور کرین ، کالسکه یا شاریوت ، کله قندی ، کابین و الکتروموتور ها را بدون هیچ مشکلی از جایی به جای دیگر انتقال دهند.

لازم به ذکر است که در صورتی که قطعات برای جابجایی از دستگاه جدا شوند ، بعد از اتمام کار و رسیدن به مقصد ، بوسیله جرثقیل های تلسکوپی به یکدیگر مونتاژ میگردند.

همانطور که گفته شد این نوع وسایل دارای چندین مدل بزرگ و کوچک هستند که روش جابجایی هرکدام از آنها با یکدیگر متفاوت است مثلا برخی از آنها تمامی قسمت هایشان از هم جدا میشود و جابجایی ساده تر و سریعتر میشود و برخی از آنها تمامی قطعاتشان از هم جدا نمیشود و این مورد کار را کمی سختتر میکند اما اگر این کار را به یک شرکت معتبر بسپارید هیچ جای نگرانی نخواهد بود.

با تسریع در ساخت و ساز در شهر سازی ، به خصوص با بزرگنمایی مقیاس ساختمانهای بلند ، طول و ارتفاع جرثقیل ها رو به افزایش است. به همین علت برای حمل از تاور کرین ها ممکن است نیاز به بیش از ۲۰ کامیون یا تریلی داشته باشید.

به طور کلی جابجایی این دستگاه بزرگ به دو روش انجام میشود :

  1. سوار کردن دستگاه به صورت کامل و بدون جدا کردن قطعات به روی وسیله نقلیه مخصوص که برای این کار باید شرایط خاصی مهیا باشد.
  2. جدا کردن قطعات و منتقل کردن آنها و مونتاژ دوباره آنها در مقصد.

 

بیمه نامه رسمی انتقال تاورکین در شرکت ونوس کرین

حمل تاور کرین

شرکت ونوس کرین علاوه بر عرضه و فروش انواع ماشین آلات ساختمانی ، خدمات نصب و جابجایی آنها را هم به بهترین شکل انجام میدهد.

ماشین آلات ساختمانی دارای ارزش و قیمت زیادی هستند و همچنین رضایت و اعتماد مشتریان برای ما بسیار اهمیت دارد و به همین دلیل در قرارداد شرایط بیمه نامه رسمی را ذکر میکنیم تا در هم اعتماد و اطمینان مشتریان جلب شود و هم اینکه در صورت رخ دادن هرگونه اتفاقی برای دستگاهی ، بیمه خسارات وارد شده را پرداخت کند.

در صورتی که شما قصد اجاره ، خرید یا حتی حمل و نقل درون شهری یا برون شهری این دستگاه ها را داشته باشید میتوانید درخواست بیمه را از شرکت ما داشته باشید.

 

نکات مهم درمورد حمل جرثقیل های برجی

حمل و نقل تاور کرین

  • این خدمات جزو خدمات ویژه و حساس محسوب میشود و نیاز به دقت و توجه بالایی دارد و به همین علت هم معمولا دارای هزینه زیادی است پس بهتر است قبل از هر کاری این مورد را مد نظر داشته باشید.
  • نکته بعدی این است که به دلیل اینکه این دستگاه بسیار بزرگ است ، جابجایی آن هم نیازمند تریلی و کامیون های بزرگ است و در این شرایط وسیله نقلیه مورد نظر و همچنین انتخاب بهترین مسیر برای انتقال هم بسیار مهم است.
  • رانندگان این خدمات هم باید با تجربه و کاربلد باشند تا در حین حرکت در مسیر حواسشان به به همه چیز باشد و از قیچی شدن تریلی جلوگیری کنند.
  • همچنین برای استفاده از این خدمات ، از شرکتی درخواست خدمات داشته باشید که از هر نظر مورد اطمینان باشد و کار را بدون هیچ مشکلی به اتمام برساند.

 

هزینه حمل و جابجایی انواع تاور کرین

حمل و نقل جرثقیل ساختمانی

شرکت ونوس کرین یکی از معتبر ترین شرکت ها در زمینه حمل و نقل و همچنین فروش و اجاره و نصب تاور کرین میباشد که دارای بیش از 10 سال تجربه و سابقه درخشان است.

شرکت ما دارای کارشناسانی با تجربه و مجرب در تمامی خدمات این صنف میباشد که با در نظر گرفتن تمامی مراحل ، شرایط و نیاز مشتریان ، وظایف خود را به خوبی انجام میدهند و خدمات را به بهترین شکل ارائه میدهند.

حمل و نقل جرثقیل برجی یکی از سخت ترین و حساس ترین خدمات جابجایی میباشد که این خدمات و خدمات نصب شرکت ما همراه با بیمه نامه رسمی و کتبی ارائه میشود.

هزینه این خدمات متغیر است و نمیتوان قیمت ثابتی برایش در نظر گرفت اما میتوان گفت که یکی از مواردی که روی قیمت تاثیر میگذارد ، فاصله مبدا تا مقصد میباشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت ها با ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید