X

نحوه اجراء پروژه تاورکرین در ارمنستان

۰۹۱۲۶۵۰۶۷۸۲ مدیر فنی (سرکار خانم مهتابی)
اجراء پروژه تاورکرین در ارمنستان

کشور ارمنستان یکی از کشورهای توریستی و قدرتمند در زمینه صنعت و درآمد است که در شهر های مهم آن برای جذب بیشتر مشتری و کسب درآمد به ساخت و ساز ساختمان و برج در مدل و سبک های مختلف میپردازند. ما در اینجا با فروش و اجاره تاور کرین به شما در ساخت و ساز در کشور ارمنستان کمک خواهیم کرد.

ونوس کرین
ونوس کرین

اورکرین در ارمنستان

کشور ارمنستان یا Armenia در قفقاز جنوبی قرار دارد، این کشور از بخش شمالی با گرجستان همسایه است و از سمت شرق نیز با جمهوری آذربایجان مرز مشترک دارد و بیشترین مرز مشترک را با ایران دارد از مهم ترین شهر های این کشور که می توانید در آن اقدام به ساخت و ساز ساختمان برج کنید عبارت اند از: شهر ایروان پایتخت کشور ارمنستان، شهر گیومری، شهر وانادزور، شهر اچمیادزین.

تاورکرین چیست؟

اجاره تاور کرین در ارمنستان

تاورکرین همان جرثقیل ساختمانی است که از مهم ترین تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی به منظور کمک در ساخت برج و ساختمان، محسوب می شود. این دستگاه در جابه جایی تا ارتفاعات معین، انتقال وسایل های سنگین برای تکمیل پروژه، کمک می کند. تاورکرین ها شکل مدرنی از اهرم های تعادلی هستند که از همان قطعات اصلی تشکیل شده اند و معمولا پایه آنها به طور ثابت درون بتن قرار میگیرد و گاهی اوقات هم توسط کمربند به بخش های سازه و ساختمان مهار میشود که معمولا بهترین ترکیب از ارتفاع و ظرفیت بالابری را فراهم کرده و به صورت گسترده در ساختن سد ها و برج ها و ساختمان های مرتفع مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع تاورکرین

 • تاور کرین خود نصب شونده یا خود کششی: سرعت نصب سریعی نسبت به سایر مدل ها دارد و همچنین قابلیت و توانایی حمل بار با سرعت مناسب را هم دارد.
 • تاور کرین کمک نصب شونده یا کمک کششی: دارای ابعاد و جسه بزرگی هستند و برای جابجایی اجسام بزرگ و سنگین در ارتفاعات از آنها استفاده میشود.
 • تاور کرین ثابت: همانطور که از اسمش پیداست هیچ ویژگی و قابلیت خاصی ندارد و برای موارد معمولی استفاده میشود مثلا غیر قابل جابجا کردن و افزایش ارتفاع بیش از حد است.
 • تاور کرین متحرک: تاور کرین متحرک از انواع تاور کرین ها است که کمی پیشرفته تر و با قابلیت های بیشتر نسبت به نوع ثابت آن است که که دارای بوم تلسکوپی هیدرولیکی متصل به پلت فرم آن است.
 • تاور کرین بالا رونده: این نوع تاور کرین ها بسیار مخصوص است و با افزایش ارتفاع ساختمان بالا میرود و نقطه قوت آن پوشش گسترده محور z است.
 • تاور کرین ریلی: این نوع جرثقیل های برجی روی ریل حرکت میکنند و برای ساخت و تعمیر مسیر های ریلی کاربرد دارند.

کاربرد تاورکرین در ارمنستان

تامین قطعات تاورکرین در ارمنستان

از کاربرد تاورکرین در ارمنستان می توان به صنعت حمل‌ونقل برای بارگیری و تخلیه، در صنعت ساخت‌وساز برای حرکت مواد و در صنعت تولید برای مونتاژ تجهیزات سنگین، اشاره کرد. برای پروژه های عمرانی، ساخت و ساز های خود در این کشور می توانید برای خرید تاورکرین از شرکت ونوس کرین، اقدام نمایید.

فروش و اجاره تاورکرین در کشور ارمنستان

قیمت تاور کرین

شرکت ونوس کرین به فروش انواع تاورکرین در ارمنستان و سایر کشورها می پردازد البته، اگر بودجه کمی را برای خرید جرثقیل های ساختمانی و برجی در نظر گرفته اید می توانید برای اجاره تاورکرین در کشور ارمنستان با ما تماس بگیرید. همچنین در صورتی که این وسیله به مشکل بربخورد و نیاز به تعویض قطعات و تعمیر باشد با مراجعه به ما، در اولین فرصت به تامین قطعات و تجهیزات تاورکرین می پردازیم.

برای تامین قطعات تاورکرین در ارمنستان با شرکت ونوس کرین تماس حاصل نمایید.

خدمات شرکت ونوس کرین

تاورکرین چیست

از مهم ترین خدمات شرکت ونوس کرین می توان به سرویس تاور کرین در ارمنستان، نصب و راه اندازی، اجاره تاور کرین، حمل و نقل، خرید و فروش تاور کرین، تولید سکشن های ارتفاعی تاور کرین با آلیاژ ST52، تولید پایه تثبیت مقاطع تاورکرین، ایجاد اشغال بیش از 100 نفر در عرصه صنعتی کشور، اشاره کرد.

نکات مهم در انتخاب تاورکرین

خرید جرثقیل ساختمانی

 • نوع بار
 • اندازه و شکل بار
 • محل بار و میزان تغییر مکان مورد نظر بار
 • ارتفاع لازم برای بالا بردن بار
 • شعاع عمل مجاز با توجه به تاورکرین و نوع تیر آن
 • وزن بار و ملحقات
 • فضای کافی برای عملیات تیر و اتاقک

قیمت تاورکرین چقدر است؟

فروش تاور کرین در ارمنستان

قیمت جرثقیل ساختمانی و برجی کاملا بستگی به برند، مدل دستگاه، کارایی و قابلیت های آن دارد. برای خرید تاورکرین دست دوم و یا اجاره جرثقیل ساختمانی از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید. ما در اینجا به شما در خرید تاورکرین ارزان قیمت، تامین تجهیزات و تعویض قطعات تاورکرین، ساخت و ساز شما در ارمنستان، کمک خواهیم کرد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید