X

فروش میل گرد، آهن و تیر آهن + قیمت

۰۹۱۲۶۵۰۶۷۸۲ مدیر فنی (سرکار خانم مهتابی)
فروش میل گرد، آهن و تیر آهن

فروش میل گرد، آهن و تیر آهن از خدماتی است که توسط شرکتهای معتبر ارائه میشود و شما میتوانید این محصولات را با کیفیت بالا از این شرکتها خریداری نمایید و یا استعلام قیمت بگیرید.

ونوس کرین
ونوس کرین

کاربرد میل گرد، آهن و تیر آهن بسیار گسترده است و به همین دلیل به مهمترین تجهیزات ساختمانی تبدیل شده اند. شاید تعجب کنید اگر بدانید قیمت تیر آهن از عوامل موثر بر قیمت مسکن نیز به شمار میرود. از این محصولات جهت افزایش مقاومت و استحکام سازه ها در برابر فشارهای تنشی و خمشی استفاده میشود. فروش میل گرد، آهن و تیر آهن از خدماتی است که توسط شرکتهای معتبر ارائه میشود و شما میتوانید این محصولات را با کیفیت بالا از این شرکتها خریداری نمایید و یا استعلام قیمت بگیرید.

میل گرد چیست؟

نوعی پروفیل با سطح مقطعی دایره ای میباشد که دارای دو نوع ساده و آجدار میباشد. میل گرد آجدار دارای سطح مقطعی موجی و میلگرد ساده بدون آج است. قیمت این میل گردها با توجه به استانداردهایی که دارند متفاوت است. میل گردهای ساده برای جوشکاری و آهنگری و میل گردهای آجدار برای خاموت زنی و سیویل صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرد. 

فروش میلگرد، آهن و تیرآهن

قیمت میل گرد چقدر است؟

فاکتورهای مختلفی بر قیمت این محصولات تاثیر دارند. همچنین قیمت میل گردها به مواد اولیه آنها نیز بستگی دارد. از آنجایی که شرایط داخلی و خارجی کشورمان در قیمت این محصولات تاثیر زیادی دارد، بنابراین قیمت آنها به صورت روزانه اعلام میشود و شما عزیزان میتوانید این محصولات را به بهترین کیفیت و قیمتهای منطقی از ونوس کرین تهیه کنید. 

تیر آهن چیست؟

یکی از پرمصرف ترین لوازم و تجهیزات در صنعت ساختمان سازی تیرآهن است که به دو شکل H و L در صنایع فولادی تولید و عرضه میشود. برای ساختمانهای عظیم از تیرآهن های H و برای سازه های کوچک از تیرآهن های L استفاده میشود. تیرآهن ها نقش اساسی در مقاومت، استحکام و اسکلت بناها دارند، بنابراین برای تمام سازه ها به کار میروند. از این رو اطلاع از قیمت آنها و بهترین شرکتهای فروش این محصولات اهمیت زیادی دارد. 

قیمت تیر آهن به چه عواملی بستگی دارد؟

از عواملی که بر قیمت تیر آهن تاثیر میگذارد میتوان به هزینه حمل و نقل، میزان عرضه و تقاضا، سایز تیر آهن، برند تیر آهن و شرایط داخلی و خارجی ایران اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت روز این محصولات با کارشناسان ونوس کرین در تماس باشید. 

فروش میل گرد، آهن و تیرآهن

بهتر است ابتدا از شرکتهای معتبر و با سابقه استعلام قیمت بگیرید، سپس اقدام به خرید این محصولات کنید. ونوس کرین از شرکتهایی است که سالهاست در زمینه فروش و اجاره انواع تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی فعالیت میکند و توانسته است در این سالها رضایت مشتریان محترم خود را کسب نماید. این شرکت همچنین به فروش میل گرد، آهن و تیر آهن میپردازد و آنها را با قیمتهای به صرفه ای به شما ارائه میکند.

میلگرد، آهن،تیر آهن

میل گرد و تیر آهن چه تفاوتی با هم دارند؟

میل گرد نوعی پروفیل دایره ای میباشد که قطر آن از 6 تا 50 میلیمتر متغیر است. طول این میل گردها گاهی به 12 متر میرسد، اما تیر آهن شکلی چهار گوش دارد و از جان و دو بال پایینی و بالایی تشکیل شده است. وظیفه تیر آهن تحمل بارهای کششی و خمشی میباشد. 

تیرآهن و میلگرد چه کاربردهایی دارند؟

عمده کاربرد تیر آهن در ساختمان سازی میباشد. از این تیر آهنها به عنوان تیرهای افقی سازه استفاده میشود. از دیگر کاربرد تیر آهن میتوان به ساخت خرپا اشاره کرد. خرپا یا میلگرد زیگزاگ از ترکیب تیر آهن با میلگرد ساخته میشود. از تیر آهن در ساخت پوشش سقف ها نیز استفاده میشود. ساخت پل لانه زنبوری و صفحات کفی ستونی نیز از دیگر کاربردهای تیر آهنها به شمار میرود. 

میل گرد نیز مانند تیر آهن کاربردهای مختلفی دارد. از میل گرد برای افزایش مقاومت بتنها استفاده میشود. میل گرد در اسکلت فلزی و زیرساخت ساختمان نیز به کار میرود. 

سخن پایانی

کیفیت میل گرد، آهن و تیرآهن مهمترین فاکتور در هنگام خرید این محصولات است که باید مورد توجه قرار دهید. در صورتی که این محصولات از کیفیت خوبی برخوردار باشند، طول عمر سازه و ایمنی آن نیز افزایش پیدا میکند. استفاده از تجهیزات ساختمانی بی کیفیت میتواند خسارات جانی و مالی جبران ناپذیری در پی داشته باشد. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید